Vedetele noastre

Mihai Bendeac i-a furat replicile lui Solcanu!

Lumea showbiz-ului este într-o continuă competiţie! Cel care a simţit acest lucru este Mircea Solcanu, care a ajuns notoriu după ce Mondenii i-au băgat în seamă, replicile sale fiind deja folcor.







“La naiba”, “În puii mei”, mărci neînregistrate ale lui Solcanu, servesc, din plin, acum lui Bendeac, dar şi Mondenilor de la Prima TV, însă mai puţin creatorului lor, scrie Click!.







Spunem asta căci se pare că Mircea al nostru, care prezintă, mai nou, o nouă emisiune cu numele “La naiba, să PoveŞtim”, nu primeşte nici un franc pentru show-ul mai sus amintit… Şi asta din cauza binevoitorilor lui colegi de la Mondenii

Related posts

Brianna Caradja, călare pe cal la Sibiu

admin

Florin Piersic: “Gheorghe Dinica nu pleaca!” (video)

admin

Oana Zăvoranu: „Cârcotaşii batjocoresc munca tuturor”

admin

Leave a Comment