Vedetele lor

Katherine, mama lui Michael Jackson, atacă testamentul fiului său

Familia Jackson se va opune testamentului lăsat de Michael. Mama megastarului vrea să fie numită administratoarea averii fiului său. Katherine Jackson a depus deja o moţiune pe care tribunalul o va considera o primă etapă în încercarea de a schimba testamentul acestuia.



Documentui solicită curţii să anuleze clauza care specifică că testamentul artistului nu poate fi contestat. În esenţă, doamna Jackson încearcă să-i împiedice pe executorii testamentului John Branca şi John McClain să obţină banii lui Michael.



Surse din cadrul angajaţilor familiei susţin că Joseph Jackson şi partenerul său de afaceri Leonard Rowe au convins-o pe Katherine să atace testamentul lui Michael pentru a pune mâna pe întreaga avere, evaluată la jumătate de miliard de dolari.


 

Related posts

Katie Price se foloseşte de copii pentru a-l răni pe Peter Andre

admin

Katie Price şi-a dat iubitul afară din casă

admin

Michael Jackson a suferit trei preinfarcturi în ultimele 18 luni

admin

Leave a Comment