Vedete

Marius Mihalache a ajuns pe patul de spital

Marius Mihalache a ajuns pe patul de spital dupa ce a intampinat unele probleme cu tensiunea arteriala.



Acuzand o stare de ameteala, nesiguranta si rau general, artistul a chemat Salvarea si a mers la spital.



Dupa ce i s-au facut o serie de analize amanuntite, medicii au descoperit ca este hipotensiv si l-au internat. Acum se simte bine și urmează să fie externat după două zile.



Tambalistul a ajuns la spital din cauza oboselii, el încercând în ultimele săptămâni să-și pună pe picioare propria afacere: un restaurant în Centrul Capitalei.

Related posts

Iată ce viaţă luxoasă ducea Adelina Pestriţu în Ibiza (poze)

admin

Catrinel Menghia crează noi tendințe în costum de baie (foto)

admin

Liviu Vârciu stă cu chirie! Banca i-a luat casa

admin

Leave a Comment