Vedete

Salvat de bodyguarzi! Mihaela Moise l-a bătut pe Luis Lazarus în club

Telenovelă în toată regula între Luis Lazarus şi iubita lui, Mihaela Moise, alias Meme. Fosta OTV-istă l-a bătut pe Luis Lazarus în văzul tuturor într-un club bucureştean. Motivul?







Luis Lazarus giugiulea cu foc o brunetă sexy. Show-ul a început sâmbătă noapte, pe la ora 3.00, când vijelioasă Meme a intrat în club şi l-a zărit pe iubitul ei cu focoasa brunetă.







Furioasă, Meme s-a dus ţintră către masa acestora şi a început să care poşete în cap lui Lazarus. Bodyguarzii clubului au intervenit, dar furia lui Meme nu a putut fi domolită, cu una, cu două.







Câţiva dintre luptătorii K1 de vârf, care se aflau lângă Lazarus pe canapea, nu înţelegeau despre ce este vorba. Asa că au părăsit în grabă clubul, gesticulând a compătimire la adresa lui Lazarus.







Circa un sfert de oră s-au bălăcărit Lazarus şi Meme: „Du-te acasă! Pleacă! Adio!”, spunea „Justiţiarul”, în timp ce Meme încerca să-i plaseze nişte lovituri cu poşeta noii iubite a lui Lazarus, scrie Click!.







În cele din urmă, bodyguarzii clubului au luat-o pe sus pe Meme, iar Lazarus şi tânăra au fost scoşi prin spate şi urcaţi repede într-un taxi.















 

Related posts

Sânziana Buruiană a pozat goală în Săptămâna Mare (foto)

admin

Oana Zăvoranu a ajuns pe patul de spital, după ce a slăbit 10 kilograme

admin

Pianistul Boris Berezovsky va concerta la Ateneu

admin

Leave a Comment