Vedete

Andreea Esca se teme să nu cadă pe spate în direct!

Vedeta se va întoarce la pupitrul Ştirilor Pro Tv, de mâine şi declară că şi-a pregătit cu mare atenţie revenirea. Andreea mărturiseşte că nu se seimte deloc confortabil cu piciorul în ghips, fiind nevoită să îl ţină la 90 de grade.







“În weekend am testat diverse modalităti în care să pot sta la masa de prezentare cu piciorul cu probleme, într-o poziţie cât mai confortabilă. Desigur că nu o să mă simt ca şi cum nimic nu s-ar fi întâmplat, dar sper ca telespectatorii să nu fie deranjaţi de poziţia mea pe alocuri mai într-o parte”, a declarat Andrea pentru perfecte.ro, citat de Libertatea.







Andreea îşi calculează deja micările pe care le va face la pupitrul ştirilor de frică să nu cadă pe spate în direct! Mai ales când îi face legătura lui Busu “Promit să nu cad pe spate şi să mă răsucesc către Busu cu aceeaşi placere”.







Ştirista a suferit o fractură la un picior pe 30 ianuarie, după ce a fost accidentată pe partie de un tânăr care se dădea cu snowboard-ul. Vedeta a suferit o întervenţie chirurgicală în Austria, unde i-au fost introduse în dreptul tibiei două şuruburi de titan, pentru a ajuta la sudarea oaselor. Deşi încă face recuperare, Andreea nu vrea să lipsească de pe micile ecrane.

 

Related posts

Andra şi Măruţă, aşteptaţi cu limuzina la scara avionului (poze)

admin

O fană s-a urcat pe scena ca sa il atinga pe Connect-R! (foto)

admin

Cabral și Andreea Pătrașcu fac nunta pe 4 iunie

admin

Leave a Comment