Vedete

Monica Columbeanu și-a dus fetița la grădiniță (video)

După cele două săptămâni petrecute în America, Monica Columbeanu a dus-o în această dimineţă pe fiica ei, Irina, la grădiniţă, îmbrăcată în prinţesă.



De la locuinţa de pe Calea 13 Septembrie, fotomodelul s-a îndreptat spre grădiniţa particulară din Pipera cu o maşină decapotabilă, primită de la Cătălin Botezatu.



Este prima zi, după două săptămâni de absență, când Monica este văzută ducându-și fetița la grădiniță.



Modelul a luat-o și pe Ramona, care a oferit din nou declarații presei. Se pare că sora Monicăi începe să-I fie acesteia purtător de cuvânt.

 

Related posts

Julie Mayaya este marea castigatoare la VOCEA ROMÂNIEI!

admin

Loredana Groza, plinuţă şi cu burtă lângă Pamela Anderson

admin

Adelina Pestriţu, din nou disponibilă!

admin

Leave a Comment