Vedetele noastre

Monica Columbeanu: „Şi eu am fost decor, la început!” (foto)

Ziarul Click! contină să facă o arate pe Monica Columbeanu aşa cum este în realitate, filmată cu camera ascunsă! În episodul de astăzi putem vedea o Monica sinceră, care nu se sfieşte să le spună prietenilor că „şi ea a fost decor” la începutul carierei sale.







Pe www.click.ro puteţi vedea astăzi episodul al patrulea din ineditul film cu Monica Columbeanu, în timpul pregătirilor pentru o paradă de modă. „Şi eu am fost decor la început, toţi am fost pe post de mobilă, cândva”, recunoaşte Moni, într-o discuţie cu designerul Cătălin Botezatu.







Pentru a fi cât mai explicită, doamna Columbeanu şi-a îndreptat privirea către Voicu Pânzar, explicându-i lui Bote că multe „decoruri” au avut noroc, scrie Click. „Lasă, că au fost şi alţii decor şi uite ce bine au ajuns”, adaugă vedeta.

 

Related posts

Adrian Filote: „Am lucrat la negru pentru Monica Columbeanu!”

admin

Daniela Crudu face shopping noaptea (poze)

admin

Lazarus “i-a dat bani” dansatoarei Pamela ca sa spuna ca s-a culcat cu Dan Diaconescu

admin

Leave a Comment