Vedete

Anca Badiu s-a îngrăşat incredibil de mult! (poze)

Fosta cântăreaţă a pierdut lupta cu grăsimea. Solista Anca Badiu a ajuns de nerecunoscut din cauza kilogramelor în plus.







Din păcate, la ea au fost de vină problemele medicale, din cauza astmului fiind nevoită să facă tratament cu cortizon, scrie Click!.







Solista s-a apucat la un moment dat să meargă la sală, însă a rămas fidelă preparatelor tip fast food, fiind deseori surprinsă în astfel de locuri, devorând hamburgeri.







Rezultatul? Un corp plin de grăsime şi celulută, care o îmbătrâneşte vizibil.



 

Related posts

Monica Columbeanu vine în țară, dar nu vrea să-l vadă pe Irinel

admin

Marina Dina primește like-uri și pe fund (foto)

admin

Alina Puşcaş se mărită! Poartă deja verigheta pe deget

admin

Leave a Comment