Vedete

Alex Velea, cu ochelari de soare şi în Primărie (poze)

Alex Velea nu a renunţat la ochelari de soare nici în incinta stării civile. Cântăreţul şi iubita lui, Ana, au făcut ieri cununia civilă la Primăria Sectorului 3.







Evenimentul a fost unul emoţionant, mireasa izbucnind în lacrimi atunci când naşa ei, Andreea Bănică, i-a urat „Casă de Piatră” şi a luat-o în braţe.







Nici pe Alex nu l-au ocolit emoţiile, însă a ţinut să-şi ascundă ochii în lacrimi în spatele unor ochelari de soare. Accesoriu pe care Alex Valea l-a purtat şi în incinta instituţiei.







Ce-i drept, doar pentru câteva minutue, el renunţând la perechea de ochelari de soare, probabil, din cauza imaginii prea întunecate.







 

Related posts

Willmark face show-uri de striptease, pentru soţie

admin

Mandinga – prima declaratie dupa rezultatele Eurovision 2012

admin

Andreea Raicu a primit de ziua ei un cadou… xxx

admin

Leave a Comment