Vedete
George Tal a aflat presă că Daniela e însărcinată
Daniela Gyorfi se prefăteşte să devină mămică. Vestea că este însărcinată a venit ca o minune. O minude despre care tatăl copilului, George Tal, a aflat din presă.
Bărbatul a mărturisit pentru Libertatea că a aflat din presă de sarcina Danielei. Cu toate acestea, Tal a recunoscut că vestea l-a bucurat, deoarece cântăreaţa îşi doreşte foarte mult un copil.
"Este important este ca Daniela să ducă sarcina până la capăt. Eu am aflat din presă această veste. Din câte ştiam ea a mers să-şi facă nişte analize şi cred că atunci a aflat.
Daniela îşi doreşte un copil foarte, foarte mult, iar eu nu aş avea nimic împotrivă, pentru că mai am trei copii", a spus George Tal la "Poveştiri adevărate". Sperăm doar ca venirea pe lume a bebeluşului să îi împace pe cei doi şi, de ce nu, să aducă şi o nuntă.



.jpg)








Comentarii : 1
Subiect : Ce "mare bucurie" pe George Tal sa afle din ziar d
George Tal a facut trei copii cu doua femei carora le-a intors spatele!El este armasarul, ele cresc, intretin copiii!El este musafirul!Acum urmeaza partenera de afaceri care-i face al 4-lea copil!El oricum nu are timp de susuit, afacerile, curvasareala primeaza!Afla asta din ziar, cred ca tare "bucuros" mai este impresarul iresponsabil!Dar de data asta merita Tal!!