Vedetele noastre
16-11-2009 11:04 | de Nicoleta | 1 afisari
Cauta: Monica Columbeanu |
Tipareste | Comenteaza

Monica Columbeanu, cel mai mic punctaj din istoria „Dansez pentru tine”

Monica Columbeanu si Andrei Vlad au fost nevoiti sa paraseasca vineri seara ringul visurilor in urma putinelor voturi primite de la publicul telespectator, scrie Cancan. Acestia au decis ca Jean de la Craiova si Sandra Neacsu merita mai mult decat primii sa ramana in competitie, votandu-i in proportie de 71,98%.



Diferenta de voturi dintre cele doua echipe este uriasa, fiind, poate, cea mai mare din istoria emisiunii. Desi Monica se bucura de o mare expunere in presa romaneasca, se pare ca, totusi, publicitatea negativa, care in cazul ei cantareste mai greu decat cea pozitiva, a atras antipatia publicului.



Scandalurile in care a fost implicata, vorbele grele pe care le-a adresat colegilor de breasla, atitudinea de diva, toate au contat in defavoarea Monicai atunci cand a avut nevoie. Desi participarea la emisiunea "Dansez pentru tine" ar fi trebuit sa fie un lucru bun pentru imaginea ei, care sa ii aduca un plus de simpatie in ochii publicului, limbajul dur pe care l-a folosit cu partenerul ei de dans, pe care l-a facut retardat. Mai mult, după această greşeală, Monica a îndrăznit să o jignească şi pe mama acestuia, spunând că nu a ştiut să-şi educe fiul.

 




Comentarii
Adauga comentariu
Comentarii : 2
  1. Nume : crina (16-11-2009 18:17:58)
    Subiect : nesansa
    imi pare sincer rau de andrei ca a avut nesansa sa danseze cu monica columbeanu,oricine ar fi fost in locul ei era mai bine, nu neaparat ca ar fi castigat consursul dar macar nu ar fi ramas cu un gust amar in urma competitiei
  2. Nume : gaborita (20-04-2011 14:14:43)
    Subiect : tiritura
    aceast tiritura se crede diva?
Vedetele noastre
Un roman vrea sa reprezinte Spania la Eurovision
29-01-2010 | 01:31
Un român se află printre cei 313 candidaţi pentru a reprezenta Spania la concursul...
Gabriela Cristea ar poza goală în Playboy, din nou
21-12-2009 | 10:36
Ambiţioasă din fire Gabriela Cristea ar fi dispusă să pozeze din nou în Playboy! În...
Bianca Drăguşanu, noua asistentă a Adrianei Bahmuţeanu? (video)
18-12-2009 | 15:17
Bahmu şi-a găsit asistentă. Sau, cel puţin aşa susţine! Invitată aseară în emisiunea...
Ana Maria Ferenţ îşi impune să iubească un bărbat bogat
18-12-2009 | 11:06
Pretenţiile cântăreţei în materie de bărbaţi au crescut uimitor de când l-a...
Mircea Badea ar putea să-l înlocuiască pe Voicu Pânzar (poze)
18-12-2009 | 10:25
Prezentatorul emisiunii „În gura presei” a intrat în gura fanilor. Mircea...
Nicoleta Luciu îl dă pe micuţul Zsolt cu săniuţa
18-12-2009 | 09:47
Vedetele aşteaptă cu nerăbdare Sărbătorile de Iarnă pentru a se bucura de câteva zile...