Vedete

Jojo a slăbit după naștere jucând tenis

La o lună şi jumătate de când a născut, Jojo şi-a reluat stilul de viaţă activ care a caracterizat-o dintotdeauna.



În acest sens, ea a început să joace tenis şi chiar s-a antrenat cu Ruxandra Dragomir, Preşedinta FRT.



„A fost prima oară când am jucat tenis şi am avut noroc ca prima mea lecţie să o primesc de la o campioană şi, pe deasupra, şi Preşedinta FRT, anunță TvMania.ro



A fost o lecţie de 35 de minute în timpul căreia m-am simţit extraordinar, Ruxandra e un profesor minunat.



Dacă aş avea timp, cred că m-aş apuca serios să învăţ tenis, n-am crezut că îmi va placea atât de mult acest sport”, a spus Jojo.

Related posts

Daniela Crudu, riscă să fie concediată dacă merge în cluburi

admin

Restaurantul Ramonei Bădescu fi demolat

admin

Cătălin Botezatu lansează o nouă „cenușăreasă” (video)

admin

Leave a Comment