Vedete

Jojo a slăbit după naștere jucând tenis

La o lună şi jumătate de când a născut, Jojo şi-a reluat stilul de viaţă activ care a caracterizat-o dintotdeauna.



În acest sens, ea a început să joace tenis şi chiar s-a antrenat cu Ruxandra Dragomir, Preşedinta FRT.



„A fost prima oară când am jucat tenis şi am avut noroc ca prima mea lecţie să o primesc de la o campioană şi, pe deasupra, şi Preşedinta FRT, anunță TvMania.ro



A fost o lecţie de 35 de minute în timpul căreia m-am simţit extraordinar, Ruxandra e un profesor minunat.



Dacă aş avea timp, cred că m-aş apuca serios să învăţ tenis, n-am crezut că îmi va placea atât de mult acest sport”, a spus Jojo.

Related posts

Dani Oţil a rămas gol puşcă în Pasajul Unirii! (video)

admin

Scandal sexual! Dan Bălan, acuzat că a dezvirginat o fată de 16 ani

admin

Naomi a fugit din sediul OTV cu sandalele în mână! (poze)

admin

Leave a Comment