Vedetele lor

Angelina şi Brad, din nou împreună (foto)

După trei luni de la despărţire, Brad Pitt şi Angelina Jolie au sosit împreună la inaugurarea noului film Inglourious Basterds, la Cannes.



Aceasta a fost prima apariţie publică a cuplului, după decernarea Premiilor Oscar, din 22 februarie. Cei doi au demonstrat că sunt împreună şi încă se iubesc! S-au ţinut de mână pe covorul roşu şi şi-au arătat tactil afecţiunea, ferindu-se de aparatele de fotografiat.



Cu toate acestea, paparazzi au reuşit să-i surprindă, la petrecerea de după inaugurare, sărutându-se. În ultimul timp, se zvonea că relaţia dintre Brad Pitt şi Angelina Jolie este pe punctul de a se destrăma şi totul din cauza programului încărcat al actriţei.

Related posts

Noi fotografii inedite cu Michael Jackson, din 1971 si 1979

admin

Actriţa Jennifer Love Hewitt, cerută în căsătorie în direct

admin

Două dintre membrele trupei Sugababes, diagnosticate cu gripă porcină

admin

Leave a Comment