Vedete

Andreea Mantea va prezenta o emisiune la KanalD

Andreea Mantea trecere de la portul de coprezentatoare, la cel de prezentatoare Tv. Frumoasa brunetă va modera o nouă emisiune la KanalD.

 

Un șut în fund, un pas înainte pentru Andreea Mantea! După ce a fost eliminată din echipă emisiunii CancanTv, vedeta a primit o ofertă apreciabilă.

 

Cea de a modera propria emisiune la postul de televiziune Kanal D. Moment pe care Andreea îl aștepta de ani buni, încă de la plecarea din postul de asistentă la Neața. 

Related posts

Adelina Pestriţu s-a lăsat fimată în fundul gol (poze)

admin

Soţia lui Pepe a slăbit 20 de kg într-o lună (poză)

admin

Laurette pleacă definitiv în Germania

admin

Leave a Comment