Vedete

Andreea Mantea va prezenta o emisiune la KanalD

Andreea Mantea trecere de la portul de coprezentatoare, la cel de prezentatoare Tv. Frumoasa brunetă va modera o nouă emisiune la KanalD.

 

Un șut în fund, un pas înainte pentru Andreea Mantea! După ce a fost eliminată din echipă emisiunii CancanTv, vedeta a primit o ofertă apreciabilă.

 

Cea de a modera propria emisiune la postul de televiziune Kanal D. Moment pe care Andreea îl aștepta de ani buni, încă de la plecarea din postul de asistentă la Neața. 

Related posts

Diana Dumitrescu şi Ducu Ion – vacanta pe Coasta de Azur (poze)

admin

Anna Lesko, în rochie de scena la „muzeu” (foto)

admin

Adina Barbu a pozat în sânii goi, dar cu bijuterii handmade (foto)

admin

Leave a Comment