Vedetele noastre

CRBL şi-a făcut un tatuaj nou

Invitat la emisiunea “Vara lu’ Sara”, difuzată pe ProFM şi MTV, CRBL nu a venit cu mâna goală ci cu ea… tatuată. “Mi-am mai făcut un tatuaj nou. Am şapte până în prezent”, spune mândru artistul.



Chiar dacă are corpul plin de desene de diferite mărimi şi forme, cântăreţul susţine că nu se va opri aici. De la discuţii despre tatuaje, Claudiu Sara a făcut rapid trecerea la subiectul său preferat: femeile! Se pare că CRBL se bucură că a scăpat de viaţa de burlac, informează Libertatea.



“E greu cu femeile în ziua de azi. E greu să mai găseşti o femeie aşa, pentru tine, pentru sufletul tău. Mai întâi dai de ambalaj, îţi lucesc ochii şi când ajungi să stai de vorbă cu ea s-a cam dus totul”, a mărturisit el. Acum componentul trupei simplu trăieşte o frumoasă povest ede iubire cu Elena, soţia lui.

 

Related posts

Alina Plugaru a făcut plajă prin fum şi funingine în Sicilia-Italia

admin

Nico ar face topless dacă ar avea sâni corespunzători

admin

Aurelia Tudorache îşi pune silicoane pentru maratorul sexual

admin

Leave a Comment