Vedete

Monica Columbeanu și-a dus fetița la grădiniță (video)

După cele două săptămâni petrecute în America, Monica Columbeanu a dus-o în această dimineţă pe fiica ei, Irina, la grădiniţă, îmbrăcată în prinţesă.



De la locuinţa de pe Calea 13 Septembrie, fotomodelul s-a îndreptat spre grădiniţa particulară din Pipera cu o maşină decapotabilă, primită de la Cătălin Botezatu.



Este prima zi, după două săptămâni de absență, când Monica este văzută ducându-și fetița la grădiniță.



Modelul a luat-o și pe Ramona, care a oferit din nou declarații presei. Se pare că sora Monicăi începe să-I fie acesteia purtător de cuvânt.

 

Related posts

Andreea Bălan s-a dat de gol! Are silicoane (foto)

admin

Marina Dina s-a despărţit de tânărul afacerist

admin

Daniela Gyorfi, ciufulită şi fără pic de machiaj (video)

admin

Leave a Comment