Vedete

Mihaela Borcea a ramas fara permis de conducere

Mihaela Borcea va fi pieton o bună perioadă. Fosta soţie a acţionarului FC Dinamo Cristi Borcea, a rămas fără permis auto pentru trei luni.



Asta după ce a fost prinsă de poliţişti conducând cu viteza de 116 kilometri la oră, pe un bulevard din oraşul Buzău, scrie Ziarul Ring.ro



Potrivit reprezentanţilor Poliţiei Buzău, Mihaela Borcea, care se îndrepta spre Capitală la volanul unui BMW.



Ea a fost oprită de poliţişti la Buzău, la sfârşitul săptămânii, după ce a fost prinsă de radar conducând cu viteză. Fosta soţie a lui Borcea atinsese 116 kilometri la oră.

Related posts

Daniela Crudu și povestea scandalului sexual cu Leo de la Strehaia (video)

admin

Antonia Iacobescu, în lenjerie intimă pe coperta FHM

admin

Kate Winslet s-a măritat în secret

admin

Leave a Comment