Vedete

Mihaela Borcea a ramas fara permis de conducere

Mihaela Borcea va fi pieton o bună perioadă. Fosta soţie a acţionarului FC Dinamo Cristi Borcea, a rămas fără permis auto pentru trei luni.



Asta după ce a fost prinsă de poliţişti conducând cu viteza de 116 kilometri la oră, pe un bulevard din oraşul Buzău, scrie Ziarul Ring.ro



Potrivit reprezentanţilor Poliţiei Buzău, Mihaela Borcea, care se îndrepta spre Capitală la volanul unui BMW.



Ea a fost oprită de poliţişti la Buzău, la sfârşitul săptămânii, după ce a fost prinsă de radar conducând cu viteză. Fosta soţie a lui Borcea atinsese 116 kilometri la oră.

Related posts

Decizie tranșantă! Nicoleta Luciu, la un pas de divorț

admin

Călin Popescu Tăriceanu divorţează

admin

Andreea Marin a fost operata intr-un spital din Turcia

admin

Leave a Comment