Vedete

Bianca Drăgușanu n-a avut ce să mănânce de Sărbători

Crăciunul cu soacra i-a adus Biancăi Drăgușanu crampe la stomac. Nu din cauza nervilor sau a agitației, ci pentru că asistenta nu a avut ce să mănânce.



Bianca Drăgușanu a mărturisit pentru Național.ro că a slăbit trei kilograme de Sărbători. Nu din cauza vreunei diete draconice, ci pe motiv că „în afară de murături ¬n-am avut ce să mănânc”.



Bianca s-a cazat într-o pensiune din Predeal, unde nu beneficiat de condițiile așteptate. Culmea este că nici Cristea nu i le-a oferit, lăsându-și iubita să facă foamea de Sărbători.

Related posts

Ups! Meme și Roxana Vașniuc, în aceeași rochie de seara (foto)

admin

Nicoleta Luciu şi Roxana Ionescu – show 3X in public (foto)

admin

Inna participă vineri la „Dansez pentru tine”

admin

Leave a Comment