Vedete

Irinel şi Monica încă se bat pentru custodia Irinei

Irinel Columbeanu și Monica Gabor continuă războiul pentru custodia micuței lor.



Deşi milionarul a câştigat custodia Irinucăi, el se teme de faptul că Moni ar putea să o ia pe Irina în Statele Unite.



Monica Gabor susţină că Irinel nu are valorile morale necesare cresterea fetiţei şi încearcă să convingă instanţa că are cu ce să-şi crească copilul, scrie kanald.ro.



Contrar, Irinel spune că Monica şi-a vizitat fata doar 2 weekend-uri din 14 şi că nu-i pasă de soarta Irinei.

 

Related posts

Din nou în scandal! Cătălin Botezatu o face imatură pe Bianca

admin

Dj Rynno şi Sylvia au lansat clipul „Feel in love” (video)

admin

Oana şi Viorel Lis se ceartă din cauza copilului

admin

Leave a Comment