Vedetele noastre

Mihai Bendeac s-a mutat la hotel

Actorul Mihai Bendeac a a plecat din propria locuinţă şi s-a mutat la hotel. Dacă am bănui că motivul ar fi o ceartă cu iubita, ei bine, ne-am înşela!







De fapt el a gasit solutia prin care sa fie prezent la timp la filmari, fentand in acelasi timp traficul supra-aglomerat din Bucuresti, scrie Cancan.







Pentru cateva zile, realizatorul emisiunii “In puii mei de la Antena 1 si-a abandonat resedinta pentru a se muta la un hotel din apropierea studiourilor de la Romexpo, unde va locui pana la incheierea primei runde de filmari. 

Related posts

Cabral face pe MC-ul în cluburi

admin

Romaniţa Iovan va plăti 16.600 de euro pe grădiniţa copilului

admin

Cristina Spătar primeşte pamperşi de la fani

admin

Leave a Comment