Vedetele noastre

Mihai Bendeac s-a mutat la hotel

Actorul Mihai Bendeac a a plecat din propria locuinţă şi s-a mutat la hotel. Dacă am bănui că motivul ar fi o ceartă cu iubita, ei bine, ne-am înşela!







De fapt el a gasit solutia prin care sa fie prezent la timp la filmari, fentand in acelasi timp traficul supra-aglomerat din Bucuresti, scrie Cancan.







Pentru cateva zile, realizatorul emisiunii “In puii mei de la Antena 1 si-a abandonat resedinta pentru a se muta la un hotel din apropierea studiourilor de la Romexpo, unde va locui pana la incheierea primei runde de filmari. 

Related posts

Nicoleta Luciu are buzele mărite!

admin

Benone Sinulescu vrea să-i împace pe fraţii Dolănescu

admin

Cristina Spătar arată, în premieră, trusoul bebeluşului

admin

Leave a Comment