Vedetele noastre

Anamaria Ferent a folosit toaleta fără uşă din fundul grădinii

Aflata in localitatea Comana, unde a avut de sustinut un concert in aer liber, Anamaria Ferent a intampinat dificultati in rezolvarea unei… necesitati fiziologice.







Pentru ca wc-urile ecologice erau amplasate foarte aproape de public, cantareata le-a evitat strategic, bazandu-se pe faptul ca isi va rezolva problema la un local din apropiere. Spre ghinionul ei, nu a gasit niciunul.







Potrivit surselor noastre, artista a fost scoasa din incurcatura de o doamna in varsta, care i-a pus la dispozitie wc-ul din curte. „E adevarat ca am rugat o batrana sa ma lase sa folosesc toaleta. A fost draguta si m-a ajutat. Toaleta nu avea usa, dar noroc ca era in fundul gradinii”, a spus cantăreaţa pentru Cancan.



 

Related posts

Soţii Zenga vor avea o fetiţă

admin

Dani Oţil: „Becali ar trebui să ia cursuri de la Daniela Crudu” (video)

admin

Ramona Gabor: „Articolele din presă mă băgau în depresie două zile”

admin

Leave a Comment