Vedete

Adela Popescu și Dj Project, primul single împreună (audio)

Gata! După săptămâni bune de așteptare, Adela Popescu intră oficial în trupa Dj Project.



Băieţii au lansat prima piesă alături de actrița și cântăreața Adela Popescu, după plecarea Giuliei: „Rămas Bun”.



În sfârșit Adela și Dj Project vor interpreta în concerte piese înregistrare împreună.



În ultima vreme, colaborarea dintre ei s-a rezumat a cânta melodii interpretate și de Giulia Anghelescu.



Acum că au lansat pe piață o piesă nou-nouță cu o nouă solistă, trupa de băieți începe promovarea. Și cum altfel dacă nu cu o seri ede concerte prin țară?



Așa că, fiți pe fază pentru că trupa ar putea apărea din zi în zi la voi în oraș!

 

Related posts

Motivul divorţului dintre Iulia şi Mihai Albu!

admin

Ana Maria Prodan apare fără chiloţi în fața copiilor

admin

Teo Trandafir, acuzată că n-a fost în stare să facă copii

admin

Leave a Comment