Vedetele noastre

Horia Brenciu a făcut duet cu Bodo (poze)

Petrecere cu fast la aniversarea lui Horia Brenciu. Cântăreţul a implinit joi, 37 de ani, ocazie cu care si-a invitat prietenii sa se distreze alaturi de el si bandul lui, la Cafeneaua Actorilor din parcul Tineretului!



Atmosfera placuta, lume “scuturata” si un recital de exceptie oferit chiar de sarbatorit. Una din surprizele serii a reprezentat-o duetul lui Horia impreuna cu Bodo, solistul trupei Proconsul! La inceputul lui 2008, Horia Brenciu a lansat primul sau album intitulat “35″. Album a devenit cunoscut datorită hitul-ui “Septembrie Luni”.

 

Related posts

Cosmina Păsărin a intrat în depresie din cauza singurătăţii

admin

Imagini de la ziua Adelei Popescu (poze)

admin

Andriana Bahmuţeanu: „Îmi doresc să-i fac lui Prigoană o fetiţă”

admin

Leave a Comment