Tabloidele noastre

Adela Polescu luptă împotriva cancerului de col uterin

Adela Popescu devine caritabilă

Proaspăt reîntoarsă pe eşichierul telenovelistic, Adela Popescu devine imaginea campaniei “Partener pentru Sănătatea Femeii”, iniţiată de Fundaţia ’’Renaşterea”, campanie care promovează lupta împotriva cancerului de sân şi de col uterin.

 

Bravo Adela! Are notorietatea şi faima necesară pentru a putea trage un semnal de alarmă. Iar cu backgroundul ei în telenovele siropoase, mesajul are toate şansele să ajungă la publicul …rimel.ro

Adela Popescu, imaginea unei campanii impotriva cancerului!

Adela Popescu a acceptat propunerea Fundatiei Renasterea de a fi imaginea ultimei campanii initiata de aceasta, Partener pentru Sanatatea Femeii, care promoveaza lupta impotriva cancerului de san si de col uterin. 



Prima companie care s-a alaturat demersului Fundatiei ’’Renasterea” este I.D Sarrieri, firma care va lansa o colectie de lenjerie intima dedicata colectarii de fonduri. Astfel, un procent din banii adunati din comercializarea produselor va fi donat fundatiei. …stirileprotv.ro

Related posts

Laura Cosoi: Smiley mă iubeşte!

admin

Oana Sârbu a devenit mămică

admin

Elena Udrea face tratamente cu măşti de aur

admin

Leave a Comment