Vedete

Cătălin Botezatu este forţat să rămână la „Dansez pentru tine”

Catalin Botezatu a ajuns in pragul colapsului. Ieri, acesta s-a urcat in masina si a condus pana la sediul Pro TV decis sa-si anuleze, cu orice risc sau penalizare, contractul de 100.000 de euro incheiat pentru participarea la “Dansez pentru tine”.







“Nu ma simtem in stare fizic si emotional sa ma inham la o astfel de competitie. S-a pus prea multa presiune pe mine in ultima perioada si simteam nevoia unei pauze. Eu, de felul meu, sunt un invingator si nu mi-as fi putut permite sa abandonez dupa prima runda de concurs”, a marturisit designerul, pentru Cancan.







Discutia cu bosii de la Pro insa nu a decurs conform planului. Doleanta lui nu a fost privita cu ochi buni, chiar daca s-a aratat dispus sa-si rascumpere contractul. Catalin a fost indemnat sa-si reconsidere decizia si sa ia in calcul si consecintele unei retrageri.







Se pare ca i s-a expus din nou cazul pentru care lupta, i s-a vorbit despre sperantele pe care acesta si le-a pus in el si despre implicatiile pe care abandonul lui le-ar avea. In aceste conditii, designerul a inceput sa vada lucrurile dintr-o cu totul alta perspectiva si a cerut putin timp de gandire.







Dupa trei ore de discutii, Botezatu a decis sa mearga mai departe si sa continue antrenamentele incepute in urma cu o saptamana alaturi de echipa de la “Dansez pentru tine”.



 

Related posts

Imagini emoționante de la cununia lui Pepe cu Raluca (video)

admin

Elena Udrea si-a aratat lenjeria intima la Brasov

admin

Cosmina Păsărin, sexy în costum de baie sub duş (poze)

admin

Leave a Comment