Feminin

Un nou trend în modă: blugii-pijamale

Sună ciudat, dar este cât se poate de real! Designerii au creat pijamalele care imită blugii. O nouă modă care pare să se fi bucurat de succes peste hotare.



Dacă vă treziţi în miez de noapte că vreţi ceva de la magazin, puteţi să nici nu vă mai schimbaţi hainele, căci acest nou tip de pantaloni de pijama are avantajul unui aspect foarte modern şi îmbină confortul şi eleganţa, iar mulţi sunt de părere că noul trend revoluţionează pijamalele.



Pantalonii de pijama care imită blugii de diferite culori sunt din bumbac, au buzunare, sunt comozi, elastici şi sunt concepuţi pentru măsuri diferite, scrie feminina.rol.ro. Pijamalele-blugi au început deja să se bucure de popularitate în America, preţul lor ajungând la 39 de dolari.




 

Related posts

Costume de baie cu sex appeal pentru 2011! (poze)

admin

Marks&Spencer lansează boxerii cu push-up pentru bărbaţi

admin

Sandale cu platforma pentru o vară șic (foto)

admin

Leave a Comment