Vedete

Monica Columbeanu a rupt orice legătură cu Irinel

Monica Columbeanu nu mai vorbește cu Irinel. După escapade milionarului din Jacuzzi cu cele două blonde, Monica a plecat în America și a rupt orice legătură cu Irinel.



Modelul a acceptat să dea o declaraţie, în exclusivitate, în direct din SUA, pentru emisiunea “Drept la ţintă”, vis a vis de un eventual divort.



Întrebată de reprezentanţi ai presei, prezenţi în emisiune, dacă a vorbit cu soţul ei de când a plecat în Statele Unite ale Americii, ea a răspuns că nu a avut timp, scrieClick!.



“Am vorbit cu mult timp în urmă. De când am venit aici, programul îl am foarte, foarte ocupat iar el când suna vorbeşte în special cu Irina şi cu mama. Nu am timp sa vorbesc, în special cu persoane care ma dezamăgesc”, a conchis Monica.



Monica a subliniat ca nu va mai locui cu Irinel, întrucat acesta nu se va muta în America, ci ca “eventual” va veni doar în vizită.

Related posts

Fetița Antoniei Iacobescu împlinește cinci luni

admin

Laura Cosoi şi Bogdan Boanta participă la”Dansez pentu tine” în Mexic

admin

Mirela Stelea a lansat o colecție unicat de rochii negre

admin

Leave a Comment