Vedetele noastre

Mihai Bendeac va semna cu Antena 1 diseară la Mircea Badea

Mihai Bendeac va semna contractul cu Antena 1 diseara, in direct, în emisiunea lui Mircea Badea, asa cum a promis anterior.



Fostul Monden va semna actele in direct, la emisiunea “In gura presei“, moderata de Mircea Badea, scrie emulte.ro. In a doua parte a emisiunii, Mihai Bendeac va sta de vorba cu Mircea Badea, pe care il simte ca este pe aceeasi lungime de unda cu el.



Tot in cadrul emisiunii, Bendeac va da cateva explicatii pe care le considera necesare, vizavi de transferul sau de la Prima TV la trustul Intact. Si daca tot sunt pe aceeasi lungime de unda, si luand in considerare si faptul ca Mihai cauta parteneri pentru noul sau show, poate il convinge pe Mircea Badea sa participe.

 

Related posts

Modelul Bianca Drăguşanu l-a cucerit pe Cătălin Botezatu

admin

Adrian Mutu: „Sunt forţat să mă las de fotbal”

admin

Monica Columbeanu,pe podium alături de Daniela Crudu

admin

Leave a Comment