Vedete

Mircea Badea a rămas în pielea goală, în faţa Guvernului (video)

Prezentatorul emisiunii „În gura presei” sochează! Mircea badea s-a dezbrăcat în pielea goală în Piaţa Victoriei, după ce a pierdut un pariu.







La 2.00 dimineaţa Mircea, însoţit de un cameraman, a defilat în pielea goală şi cu pene pe fund în faţa Guvernului. Şi pentru a fi şi mai credibil, realizatorul emisiunii „În gura presei” a prezentat şi dovada. El a difuzat filmuleţul în propria emisiune.







La minus şapte grade Celsius, Mircea Badea a ţipat din toţi plămânii către Emil Boc şi Radu Berceanu. „Autostrada Turda-Gilău a fost inaugurată, dar anul viitor vrem o autostradă mai mare.” La sfârşitul clipului Mircea a adăugat: “Ruşine, ruşine, Dinu Patriciu!”

 

Related posts

Auch! Andreea Marin, cu venele umflate pe picioare (poză)

admin

Raluca de la Dolls, cu chiloții la vedere, în club (foto)

admin

S-au împăcat! Bianca Drăguşanu i-a cerut iertare lui Botezatu (video)

admin

Leave a Comment