Vedete

Ilinca Vandici a fost părăsită de Marica

Ciprian Marica a pus capăt relaţiei cu Ilinca Vandici. Motivul: distanţa Bucureşti- Stuttgart. Cei doi au trăit o intensă poveste de dragoste timp de şase luni, presărată cu multe certuri şi împăcări.







Însă, de săptămâna trecută, fotbalistul lui WfB Stuttgart şi vedeta Antena 2 sunt despărţiţi, iar cel care a pus capăt relaţiei a fost Ciprian.







Surse din anturajul atacantului ne-au mărturisit că Marica nu vrea să mai aibă o relaţie la distanţă şi că se săturase să facă naveta România-Germania.







Contactată de Click!, Ilinca Vandici nu a vrut să facă nicio declaraţie. Blonda a răsuns sec: „Sunaţi-l pe Cprian.”

 

Related posts

Oana Ioniță a realizat primul pictorial cu fetița ei

admin

Și Danielei Crudu îi place să cadă în genunchi (video)

admin

Pepe susţine că mama Oanei Zăvoranu îl „vrea la aşternut”

admin

Leave a Comment