Vedete

Mădălin Ionescu şi Cristina Şişcanu se distrează la manele

I-am prins! Lui Mădălin Ionescu şi Cristinei Şişcanu le plac manelele.



Nu e o supoziţie, ci o certitudine. Paparazzii Li­bertăţii i-au surprins, recent, pe prezentatorul de la Kanal D şi pe iubita acestuia la un local din Centrul Vechi al Bucureş­tiului, unde cânta Elvis de la Bistriţa.



Manelistul a făcut show total în seara respectivă, nemulţumindu-se să cânte pe scenă, ci mergând glonţ la masa celor două vedete şi fă­cân­du-le câteva dedicaţii, a aflat Libertatea.



După cina luată pe ritmuri lăută­reşti, Mă­dă­lin şi Cristina au ieşit din local zâm­bind. Un semn că seara alături de manelist a fost un adevărat succes.

Related posts

Pepe cere despăgubiri ca să renunțe la plângerile împotriva Oanei

admin

Oana şi Viorel Lis au ajuns în prag de divorţ!

admin

Nicoleta Luciu s-a umplut de vânătăi

admin

Leave a Comment