Vedete

Mădălin Ionescu a demisionat de la Antena1 pentru Kanal D

A pierdut frâiele emisiunii „Acces Direct” şi a ales să-şi dea demisia. Mădălin Ionescu a plecat de la Antena 1, urmând să înceapă o colaborare cu Kanal D.







Cu toate că putea alege o televiziune preum Antena2, Antena3 sau Euforia Tv, Mădălin Ionescu s-a ambiţionat şi a părăsit trustul Intact de bună voie, scrie “ring.ro”







După întâlniri succesive cu toţi reprezentanţii posturilor concurente care i-au oferit câte un proiect, Mădălin Ionescu a decis: va reintra în circuitul media la Kanal D, parte a trustului de presă Dogan Media, din Turcia.







 

Related posts

Ilinca Vandici îl acuză pe Dan Bittman de inconştienţă

admin

Bianca Drăgușanu vrea sex în public

admin

Laura Cosoi, piele şi os într-o rochie casual de primavara (foto)

admin

Leave a Comment