Vedete

Cristi Brancu şi Oana Turcu şi-au reînnoit jurămintele (poze)

Oana Turcu şi Cristi Brancu s-au bucurat de o vacanţă nonconformistă, în care s-au plimbat chiar şi cu balonul.







Cristi i-a pregătit Oanei o surpriză foarte frumoasă. Împreună cu prietenul său, Marius Cristescu, a adus un balon superb cu care cei doi au survolat zona.







Aproape de cer, Oana şi Cristi şi-au reînnoit jurămintele de iubire. Oana şi Cristi au îmbinat utilul cu plăcutul la Arsenal Park Orăştie, singurul resort cu specific militar din România: s-au relaxat, dar au şi filmat pentru emisiunea lor.







Secvenţele turnate alături de mai multe vedete vor putea fi urmărite, în exclusivitate, la “Confidenţial”, din luna septembrie, scrie Libertatea. 







La Orăştie, Oana s-a simţit în elementul ei: a mers cu ski-jet-ul, a zburat pe tiroliană, a făcut curse cu maşini de teren.

 

Related posts

Ştefan Bănică vorbeste despre despărţirea de Andreea (video)

admin

Șoc la CNN: Oprah Winfrey a vrut să se sinucidă (video)

admin

Ramona Gabor îl dă în judecată pe Irinel Columbeanu

admin

Leave a Comment