Vedete

Cristian Tabară este anchetat de polițiștii de la „Omoruri”

Dosarul in care Cristian Tabara este cercetat pentru violarea unei fetite a fost preluat de politistii Serviciului Omoruri.



Acțiunea s-a realizat la la cererea procurorilor care coordoneaza ancheta.



De altfel, Tabara a si fost audiat, ieri, pentru prima oara, la sediul Politiei Capitalei, in acelasi birou in care sunt anchetati si suspectii de crima.



Cristian Tabara s-a prezentat, ieri, pentru audieri, la sediul Politiei Capitalei, scrie Cancan.ro. Pentru a nu fi recunoscut de cineva, el a strabatut curtea interioara a Politiei Capitalei cu capul in jos.



In timpul discutiilor cu anchetatorii, acesta si-a mentinut declaratiile initiale, pe care le-a dat si in fata politistilor Sectiei 9, prin care sustine ca este nevinovat.



Desi a facut tot ce a putut pentru a fi cat mai discret, paparazzii CANCAN l-au fotografiat pe Tabara cand a revenit acasa, abatut, tot cu un taxi. El si-a luat masina si a plecat la TVR.

Related posts

Daniela Crudu şi-a arătat chiloţii spectatorilor în direct

admin

Un nou look! Bianca Drăguşanu a apărut total schimbată la Capatos! (video)

admin

Laura Cosoi a fost surprinsă cu un alt bărbat (foto)

admin

Leave a Comment