Vedetele noastre

Colegii i-au dăruit lui Mihai Morar o maşină!

Cadouri scumpe şi distracţie pe cinste. Aşa s-a desfăşurat ziua lui Mihai Morar la Antena1. Prezentatorul Radio ZU a împlinit miercuri 28 de ani, iar colegii s-au întrecut în surprize, scrie “ring”. Aflat la muncă, Mihai Morar a fost răsfăţat cu şampanie, femei frumoase, dar şi un autoturism Maserati GranTurismo S, cu ajutorul căruia a făcut ravagii prin Capitală.







Fetele au deschis şampania, au ciocnit cu sărbătoritul şi n-au ezitat să-i facă şi un dans. Anul trecut, de ziua lui, Mihai a primit cadou o maşină de făcut pâine. Pentru că el nu găteşte, Tea Teodorescu, prezentatoarea ştirilor de dimineaţă de la Radio ZU, a luat „Breadmakeru’ lu’ Morar” şi i-a copt o pită pe care i-a servit-o cu magiun.







Şi-a amintit de Maramureş



Ca să aibă o zi de naştere cât mai veselă, lui Mihai i-a fost pregătită şi o vizită-surpriză. Lupu Rednic, bun prieten cu Morar, moroşan de-al lui, i-a adus cadou un „întăritor”. Lupu a scos din desagă „o horincă de şapte focuri”, adusă din Maramureş special pentru Mihai, ca să se simtă un pic mai aproape de casă. 

Related posts

Adrian Filote s-a distrat cu un homosexual în club

admin

Maria Marinescu are probleme cu sarcina!

admin

Elan Schwartzenberg si Anna Lesko s-au plimbat de mana prin Mamaia

admin

Leave a Comment