Vedetele lor

Elizabeth Taylor, internată în spital după moartea lui Jackson

Actriţă Elizabeth Taylor a fost grav afectată de moartea lui Michael Jackson. Vedeta, în vârstă de 77 de ani, a fost dusă de urgenţă la un spital din Los Angeles imediat după ce a aflat de moartea prietenului ei de suflet, Michael.



Înainte de moartea lui Michael Jackson , Elizabeth Taylor se pregătea să plece la Londra pentru a-l susţine pe megastar în turneul său, scrie Antena3. După decesul Regelui Pop, starea de sănătate a lui Elizabeth Taylor s-a înrăutăţit semnificativ. Potrivit unor apropiaţi ai artistei, aceasta a început să ţipe când a aflat de moartea lui Michael Jackson.



“Va trăi mereu în sufletul meu. L-am iubit pe Michael extrem de mult şi nu-mi pot imagina viaţa fără el. Aveam multe lucruri în comun şi petreceam mult timp împreună. Nu cred că cineva poate să realizeze cât de mult ne-am iubit noi doi. A fost o dragoste pură. Doamne, cât o să-mi lipsească!”, a delarat Elizabeth Taylor după ce şi-a revenit din şoc.

 

Related posts

Katherine, mama lui Michael Jackson, atacă testamentul fiului său

admin

Tu ai înnopta la birou dacă ai avea o şefă ca Mandy Lynn? (Galerie foto)

admin

Discutii secrete despre copii intre mama lui Michael si Debbie Rowe

admin

Leave a Comment