Vedetele noastre

Andreea Bănică s-a operat de urgenţă la degetul infectat

Andreea Bănică continue să aibă probleme cu degetul de la picior! Chiar înainte de Festivalul de la Callatis, Andreea Bănică s-a ales cu o infecţie la picior în urma unei vizite la pedichiuristă.







Deşi a luat antibiotice mult timp, acestea nu au avut nici un efect, drept pentru care blonda a trebuit, miercuri, să se opereze la deget, scrie Click!







Cu piciorul bandajat, solista nu a mai putut ajunge, joi seară, la lansarea noii grile Kanal D din Herăstră, pierzând astfel momentul de a face cunoştinţă cu noii ei colegi. 

Related posts

Ramona Bădescu, pe urmele Mariei Tănase

admin

Monica Columbeanu: „Şi eu am fost decor, la început!” (foto)

admin

Dupa inmormantarea lui Darius, Silviu Prigoana s-a plimbat două ore prin pădure

admin

Leave a Comment