Şansele Biancăi de a reintra în graţiile lui Cătălin Botezatu s-au dus pe Apa Sâmbetei, o dată cu posibilitatea de a câştiga titlul de „cea mai sexy vampiriţă”.
Bianca ratează atât plecarea cu Bote în aerica, cât şi şansa de a defila pe podiumurile de modă internaţionale.
“Proiectul alături de Cătălin Botezatu cred că îl voi amâna, pentru că perioada de timp în care va trebui să lipsesc de la emisiune este foarte mare, aproape o jumătate de sezon, iar pentru mine jobul este prioritar. Îmi place foarte mult ce fac şi nu aş vrea să lipsesc o perioada atât de mare de la Capatos”, a declarat Bianca pentru Click!
Blonda regretă că nu va lua avionul spre SUA, acolo unde pe 30 octombrie ar fi trebuit să se dueleze într-un concurs important pentru titlul de „Miss Vampiriţa”, scrie Click!.
În schimb, pe podium, alături de alte frumuseţi internaţionale va urca Violeta Babliuc, noua iubită a lui Bote.
previous post