Vedete

Monica Gabor revine în România

Surorile Gaborse strând pentru parastasul de 40 de zile al mamei lor, Veronica Bulai.

Deşi acum se află în America, unde locuieşte împreună cu iubitul ei, “Mr. Pink”, Monica a promis că va fi prezentă în Bacău pe data de 30 septembrie, ziua în care preotul va ţine slujba de pomenire.

Pentru a fi cât mai ferite de ochii lumii, acestea au decis să se oficieze o slujbă de pomenire pe data de 30 septembrie, de la ora 18.00, la Parohia Fericitul Ieremia, scrie Libertatea.ro.

Totul a fost stabilit cu grijă chiar după înmormântare, când fiicele Veronicăi au fost la biserica romano-catolică pentru a programa slujba de 40 de zile.

Related posts

Tunor Gheorghe, spectacol imperial la Sala Palatului

admin

Elena Udrea, pe tocuri de 15 centimetri în pădure (foto)

admin

Cristina Ţopescu a făcut pușcărie câteva luni, înainte de revoluţie

admin

Leave a Comment