Vedete

Monica Anghel e mămică: a născut un băieţel!

Lacrimi de fericire pentru mult iubita cantareata Monica Anghel. Vedeta a nascut, azi dimineata, un baietel sanatos de 3,300 kilograme.







A primit nota 10 de la medici si va primi numele de Aviv Alexandru Anghel, scrie ziare.com. Monica Anghel a prezentat, pana aproape de soroc, matinalul de la Europa FM, alaturi de Bogdan Miu.







Cantareata transmitea de acasa, din varful patului, dupa ce echipa de la postul de radio i-a montat un studio mobil.







Colegii de la Europa FM au inaugurat o sectiune in care fanii Monicai ii pot trimite mesaje de felicitare. Monica Anghel nu este casatorita cu tatal baiatului, cu care are o relatie de doi ani. 

 

Related posts

Laurette, surprinsă călare pe iubit la mare (poze)

admin

Sylvia, în brațele unui alt bărbat, la o piscină (foto)

admin

Ilie Năstase şi Brigitte Sfăt şi-au comandat verigetele

admin

Leave a Comment