Vedete

Mădălin Ionescu, somat să înapoieze maşina de 25.000 de euro

Mădălin Ionescu a fost obligat să predea cheile maşinii Isuzu, de 25.000 de euro.







Supăraţi că nu a rămas în trust, foştii şefi de la Antena1 l-au somat pe Mădălin să predea maşina şi telefonul de serviciu, în cel mai scurt timp.







Nevoit să se conformeze, prezentatorul şi-a schimbat ieri numărul de telefon, iar zilele viitoare urmează să predea şi cheile maşinii de teren marca Isuzu.







Deloc pretenţios, Mădălin a acceptat să renunţe la autoturismul ce valora peste 20.000 de euro în favoarea unei modeste Dacia Logan, scrie Click!.







Show-ul lui Mădălin de la Kanal D va debuta în octombrie şi se va „bate” de la egal la egal în audienţe cu „Acces direct”.



 

Related posts

Sânziana, aproape goală în rochie din dantela (foto)

admin

Alina Puşcaş, în rochie de cununie cu ținte și capse

admin

Andreea Marin și Ștefan Bănică au dat iama în magazine

admin

Leave a Comment