Vedete

Iurie Darie a fost internat de urgenţă la spital

Iurie Darie a ajuns de urgență, azi de dimineață, la Spitalul Floreasca din Capitală.



Soția sa, Anca Pandrea, spune că actorului I s-a făcut brusc rău, fiind nevoită să sune ambulanța.



Iurie Darie a fost internat azi-dimineaţă de către soţia sa, Anca Pandrea la Spitalul Bagdasar Arsenie, unde medicii l-au supus imediat la nişte analize.



“S-a simţit rău. Nu ştim ce are… Profesorul Georgescu îi face nişte analize şi abia după aceea putem vorbi de un diagnostic”, a declarat Anca Pandrea, pentru Libertatea.ro.

 

Related posts

Bianca Dragusanu e, mai nou, și designer! Crează de rochii de seara

admin

Imaginile porno cu Iurie Darie şi soţia sa i-au şocat pe artişti (video)

admin

Nicoleta Luciu are vergeturi pe fund, spune medicul (poze)

admin

Leave a Comment