Vedete

Shakira, la doar o lună după ce a născut! (foto)

Frumoasă și în postura de proaspătă mămică! Shakira a strălucit la prima apariţie la un eveniment public, după ce a dat naştere unui băieţel.



La doar o lună după ce a născut, Shakira arată foarte bine, recuperîndu-şi tonusul de invidiat pe care îl avea înainte de a rămîne însărcinată.



Fotograful Jaume De Laiguana a inaugurat o expoziţie cu operele sale, în care apar Shakira şi alte celebrităţi ca Javier Bardem sau Alejandro Sanz, scrie GSP.ro.



Cântăreaţa columbiană a venit însoţită de părinţii ei, dar şi de părinții iubitului ei, Gerard Pique. Acesta a preferat să rămână acasă pentru a avea grijă de micuţul Milan.

Related posts

Giulia Anghelescu merge în cârje la spectacole! (poze)

admin

Bianca Drăguşanu, nemachiată şi plină de riduri la „Plasa de stele” (video)

admin

Botezatu încă se vede cu Bianca, din toate punctele de vedere

admin

Leave a Comment