Vedetele noastre

Cătălin Botezatu i-a dărut Biancăi Drăguşanu o maşină de lux (poze)

Designerul i-a oferit iubitei sale, Bianca Dragusanu, una dintre masinile lui luxoase. Paparazzii Cancan i-au surprins ieri pe Catalin Botezatu si pe Bianca Dragusanu intr-un moment de maxima tandrete.







In urma unor probleme pe care blonda le-a avut cu vechea ei masina, Botezatu a decis sa renunte la una dintre masinile sale, mai exact un Porsche Cayenne alb, pe care i-a daruit-o iubitei lui.







Paparazzii nostri au reusit sa-i surprinda pe cei doi in momentul in care designerul ii dadea blondei talonul si cheile, demonstrand astfel ca are incredere maxima in ea.







In ultima vreme, asistenta lui Capatos a cam avut probleme cu vechea ei masina, al carei geam a fost spart de niste hoti. Sentimental din fire, Catalin isi doreste ca Bianca sa fie fericita.



 

Related posts

La doar trei luni, baietelul Ilenei Badiu are cont bancar

admin

Nicoleta Luciu şi-a arătat chiloţii pentru 1.500 de euro

admin

Bogdan Vladau o scotea pe Iulia Vantur in oras pe datorie

admin

Leave a Comment