Vedete

Bianca Taban și Diana au fost eliminate din „Next Top Model”

Episod cu lacrimi la „Next Top Model” pentru Bianca Taban și Diana! Cele două au fost eliminate din competiție, din cauza eșecurilor din cadrul ultimei ședințe foto.

 

Cele doua au greșit la la sedinta foto din camera frigorifica, asa ca juriul emisiunii a decis sa le elimine.

 

Diana a plecat cu ochii in lacrimi de langa celelalte fete, dar Bianca s-a aratat mai increzatoare in viitor si nu s-a lasat coplesita de emotii.

 

Desi multe fete se asteptau ca Laura sa fie eliminata, dupa cum chiar ea prevedea, Catalin Botezatu a decis sa-i mai acorde o sansa.  

Related posts

Sânziana Buruiană şi-a arătat sfârcul la o piscină, în oraş (poze)

admin

Bianca Drăguşanu îşi face provizii de la ţărani (poze)

admin

Laurette îi aranjează chiloţii Andreei Tonciu în plină stradă! (poze)

admin

Leave a Comment