Vedete

Andra și Măruţă, cu copilul şi bona în Herăstrău (foto)

Andra și-a scos băiețelul la plimbare de 1 Mai în Parcul Herăstrău din Capitală.



Andra şi băieţelul ei, David, în vârstă de un anişor, au mers la o plimbărică pe aleile umbroase ale parcului. Cântăreaţa a luat-o cu ea şi pe bona filipineză, care se ocupă de micuţ, iar veselia a fost în toi.



Mămica şi copilul au făcut senzaţie în parc, amândoi fiind îmbrăcaţi foarte trendy, scrie Click!.ro.



Andra în pantaloni scurţi din jeans, care-i puneau în valoare picioarele tonifiate, iar David cu tricou roşu şi purtând o băsmăluţă, legată smechereşte pe cap.



Cătălin Măruță a ajuns și el ulterior pentru a-și duce familia acasă.

Related posts

Simona Gherghe, pusă la zid și „scuipată” de telespectatori

admin

Șerban Huidu a fost înlocuit la „Cronica” de Oana Ioniță (video)

admin

Monica Columbeanu, ignorata de Irinel la plecare

admin

Leave a Comment